.

תוכנית אינטרנטית
לאמהות לתינוקות
0-3 חודשים
מתפתחים באהבה
״אמא מחוברת״

 

עידית איבלר שטיין
יועצת שינה והתפתחות 
מטפלת הוליסטית ומדריכת הנקה הכל בגישתה ״הורות מחוברת״

 

מלאת אהבה לבייבי שלך ועם זאת חסרת שקט, עייפה, רוצה קצת אחרת?

רוצה תכנים שיעזרו לך לפתח את התינוק שלך?

 

 את במקום הנכון! 

  

התוכנית נועדה בשבילך לחזק את רגעי השקט והרוך, הסבלנות, ההכלה והכוחות שאנחנו כל כך צמאים להם בתקופות מופלאות אלו בחיינו. ההסתגלות למציאות החדשה מפגישה אותנו עם סיטואציות מלאות התמודדות שלא הכרנו קודם, כל ילד מביא עימו ראשוניות ואנחנו חווים הורות ראשונית והתארגנות מחודשת, בכל פעם מחדש!

מזמינה אותך להצטרף למסע שיחולל קסמים בחייך

מה תחווי בתוכנית?

התוכנית "מתפתחים באהבה - אמא מחוברת" היא תוכנית אינטרנטית בת 6 מפגשים שבועיים. 

התוכנית תכוון אותך למצוא את נקודות השמחה בתוך האתגר, את הידע שחבוי בך, תאפשר לך לסמוך על עצמך, על ההורות שלך, על תחושות הבטן, על קבלת ההחלטות שלך והאהבה שאת מעניקה.

פה, יותר מאי פעם, תלמדי להרגיש את גוף תינוקך, להתחבר אליו ולהבין אותו יותר - תרגישי מתי רפוי ופנוי ומתי זקוק למענה אחר. תראי איך בתוך הכאוס ההתחלתי הזה נכנסים יותר רוגע ורגעי דיוק שלך.

פתאום תגלי איך המחשבה משנה מציאות ואיך אנחנו בוראים אותה בכל יום מחדש. 

 

התוכנית תהיה פתוחה עבורכם למשך התכנית (שישה שבועות) ועוד שבוע אחד באהבה.

מה במפגש?

כל מפגש מחולק לשלושה חלקים:

חלק א' - זמן בייבי

סדנא לליווי התפתחותי –רגעים בהם תכירי את גוף הבייבי שלך טוב יותר, תעניקי לו סביבה אופטימלית לממש את הפוטנציאל ההתפתחותי שלו, זה זמן איכות מקצועי ומלמד. אני אדגים לך עם תינוק (במסך) ואת תצפי ותעקבי עם הבייבי שלך. בכל מפגש תקבלי דגשים חדשים וכלים פרקטיים להכרות טובה יותר של תינוקך. (ראי וידאו הצצה מטה)

חלק ב' - נקודה למחשבה

בחלק זה תועשרי בהרצאות עם ידע מקצועי רלוונטי לגיל התינוק- למשל - בכי, שינה, חפץ מעבר, גירויים ועוד... אלו יתנו לך כלים להבין את הבייבי שלך טוב יותר, ויעזרו לך להתנהל בבטחון. 

חלק ג' - הרגע שלך

זה הזמן עבורך. הזמן בו תביני עד כמה את אמא מדהימה וחשובה כבר עכשיו.
זהו זמן למלא מצברים. להטען באנרגיות, באהבה, בחיבור ובחיבוק.

איזה קסם יקרה בחייכם?

זמן איכות עם הבייבי שלך, בהמון נוכחות והנאה
ידע מרוכז ומקצועי, נכון לשלב התפתחות תינוקך
חיבור לעצמך וליכולות שלך, מתוך מקום מאמין וסומך
תכניסי לחייך רכות, קבלה, הכלה - 
תביני שאת מכירה את תינוקך הכי טוב,
תפתחי אמון ביכולות ההוריות המדהימות שלך
ותשחררי רגשות אשם וביקורת עצמית
תגלי שאת אמא מהממת והכל תמיד קורה לטובתכם   

מתי וכמה?

מיד עם רכישתך את התכנית - היא תהיה פתוחה עבורך. 
תקבלי מייל עם פרטי הגישה לתוכנית

תקבלי 6 שעות של ידע בשווי 1200ש״ח

תקבלי שיחת יעוץ טלפוניות (של חצי שעה) בשווי 180ש״ח 

תקבלי הטבה של 50ש״ח מתנה ממני עבור יעוץ בביתך

ההשקעה שלך בתוכנית היא רק 300ש"ח - ממש במתנה

 

 רוצה גם להצטרף!

קצת עלי

אני עידית איבלר שטיין  בת 40, נולדתי וגדלתי בקיבוץ צרעה, אוהבת תינוקות מושבעת, בעצמי, אימא ל- 4 נשמות גדולות! מגשימה את חלומי ומעניקה לכולם מהאנרגיה ומהידע, שיש לי להציע לכל הורה והורה, ולכל תינוק ותינוק!

אני מעורבת בעשייה בתחום החינוך, באהבה צרופה, מזה 24 שנים בארץ ובחו״ל ומטפלת הוליסטית מזה 15 שנים.      

מלווה התפתחותית בשיטת ״צעד ראשון" (שיטה המושתתת על יסודות פלדנקרייז. שיטה המאמינה במימוש הפוטנציאל ההתפתחותי -סנסומוטורי של הילד במענה התואם את צרכיו)
אני מדריכת הנקה מוסמכת שמאמינה בדרך הטבע, דוגלת בבונדינג חזק בין אם לתינוק (גם אם האם אינה מניקה).
אני גם יועצת שינה העוזרת להורים להשיג את מטרותיהם תוך הקשבה לאינטואיציות ההוריות שלהם.
מטפלת הוליסטית שמאמינה בחיבור חזק בין גוף לנפש, מטפלת ומעניקה מההילינג הטבעי(בשיטות שונות).

באמצאות שיטות אימון וכלים טיפוליים שרכשתי במהלך חיי פיתחתי את גישת ״הורות מחוברת״, יצרתי קורס המעצים הורים ומעניק כלים להקשבה פנימה וצעידה בבטחון במסע ההורי האישי שכל הורה חווה.

 

אני מעבירה קורסים בגישת ״הורות מחוברת״, סדנאות להורים ותינוקות, מלווה במפגשים פרטניים, בטיפולים התפתחותיים, הוליסטים וביעוציי שינה, מדריכה ומעשירה תינוקות, פעוטות וצוותים במעונות יום. 

אם את רוצה לשמוע יותר מוזמנת ליצור קשר לצלצל ולהתיעץ 054-6631970

בהרבה אהבה 

כאן בשבילך

עידית

שאלות שנפוצות

 למה אינטרנטי?

  • איזה כייף שבזמן האידיאלי והכי נוח לך את יכולה להעשיר את עצמך, איזה כייף שגם בני הזוג יכולים ליהנות ובמצב ה״הקורונה״ יש מענה
  • אם התינוק שלך מאוד מתקשה בנסיעות, או בדיוק נרדם כשיוצאים מהבית, אם יום גשום או יום חמסין איזה כייף שאת לא תלויה בנסיבות.
  • אם היה יום מאתגר עם הרבה בכי וחוסר שקט- איזה כייף שהכל מוקלט ועבורך

ואם אני ממש לא טכנולוגית?

אל דאגה באתר התוכנית תקבלי הסבר מפורט, הכל כל כך פשוט פשוט ברור וקל.
וגם אם תהיה לך שאלה או שתצטרכי עזרה - אני כאן לתמוך בך.

מתי בדיוק מוצאים זמן בתוך העומס?

החיים שלנו בהחלט עמוסים, במיוחד כשמצטרף בייבי למציאות החדשה, ובדיוק מפני שזמנך יקר מפז הקורס האינטרנטי מאפשר לך גמישות למצוא את הזמן המדוייק לכם בלי יציאה מחייבת מהבית שלא תמיד קל לעמוד בה.  
  • התוכנית - סה"כ 6 מפגשים- קלילים וזורמים.
  • במפגשי העשרה - את יכולה לשים אוזניות או להקשיב תוך כדי שטיפת כלים/ קיפול כביסה / בישול/ האכלה/הנקה וכד'
  • זיכרי שכל הידע והתוכנית יהיו זמינים עבורך לחזרה והנאה מהתוכן במהלך כל 6 השבועות ועוד שבוע במתנה.
  • והכי חשוב -כשאנחנו רגועות כל הבית רגוע גם כשאין לנו זמן - אנחנו חייבות לעצמנו זמן להתמלא באנרגיות. 

אמהות מספרות

ממליצה בחום, הטיפים והעצות שניתנו בתכנית עזרו מאוד, ולמדתי מהם המון. בתור אמא חדשה הרגשתי שזה היה בדיוק מה שני צריכה. זה פקח את עיניי לדברים שאני צריכה לשים לב אליהם. הקשר עם האמהות בקבוצת הפייסבוק והשאלות שלהן לימדו אותי הרבה, כל טיפ שעידית העלתה עזר לי.

מאיה גינזבורג

 

עידית האהובה! היתה לי זכות גדולה ללמוד ממך ולעבור תהליך תוך כדי התוכנית המופלאה שיצרת. מעבר לתוכן העשיר והמגוון, התוכנית עזרה לי לחבר אותי לעצמי (החדשה) ולתת לאמהות שבי לפרוץ החוצה לאט (וברוגע) בצורה הכי טבעית שיש ולהיות נוכחת באמת בכל החוויות בדרך החדשה. תודה על הליווי שלך ועל כך שידעת לזהות מתי אני זקוקה לך קצת יותר (ממש כמו אמא...) תודה תודה תודה! עינב (ובר)

עינב  

מנהלת מעבדת מחקר/חקר המוח.

 מאוד נהניתי לקחת חלק בתוכנית מתפתחים באהבה עם עידית, הייתה לי זכות גדולה להכיר את עידית ולהנות מהידע הרב והמקצועי שלה, התכנים היו מגוונים, מעשירים ומחזקים. אני אמא לילד ראשון והיו לי המון חששות וספקות בתחילת הדרך, עידית הקנתה לי ביטחון, תחושה של מסוגלות עצמית ,להאמין בעצמי וביכולות שלי כאמא. הקונספט של התוכנית מאוד נוח, במיוחד אחרי לידה, שאת כל כך עייפה ומשתוקקת לליווי הכי קרוב שיש והכי נוח שאפשר לעשות את זה בבית שלך, במרחב שאת מרגישה בו הכי בנוח. איתי נולד בחורף, היה כל כך קר בחוץ, והרגשתי שזה היה פתרון מושלם עבורנו, מאוד נהניתי לעשות ביחד עם עידית את הפעילות לאיתי, שתדריך אותי איך לגעת בו בצורה שתהיה לו הכי נעימה, לדעת איפה לגעת בו, מתי וכמה, להנות מרגעי הביחד איתו והכל תחת הדרכה וליווי צמוד. בנוסף, עידית שמה דגש רב לתחושות שלנו האימהות, מאוד קשובה לרגשות, לתחושות ונותנת מענה מאוד מקצועי, אמפתי ומכיל. עידית עזרה לי להסתכל בצורה שונה וחיובית על החיים החדשים שנוצרו לנו עם כניסתו של איתי לחיינו.

שיר דנה 

אשת מכירות וסטודנטית למדעי ההתנהגות 

 עידית ואני חברות כבר למעלה מ12 שנה (בורכתי בהחלט). אני יושבת וצופה בה בחיי היום יום ובתוכנית המדהימה שיצרה. הכל כל כך אותנטי, מקדם, מרגיע ומאוד מלמד!!! גם אני נמצאת במועדון ה-4 (אמא לארבעה) ועדיין נפעמת ללמוד בכל פעם מחדש. אין עלייך בעולם. אוהבת אותך

נטלי שפיר - גננת מוסמכת

התכנית מעניינת ומועילה גם לאמהות מנוסות... עוסקת בתכנים מגוונים. נותנת זמן איכות עם התינוק/ת וגם נוגעת בשאלות מעניינות כמו בכי, חפץ מעבר ועוד. עידית מעבירה את התכנים בהמון רוגע, שלווה ואהבה. מעניקה כלים, ידע ובטחון. (ליאור)

ליאור שפירא 

מהנדסת

נהניתי מאוד להיות שותפה לתהליך. למדתי להסתכל על הדברים אחרת והעשרתי את ידיעותיי. כייף לדעת שהתוכניות פתוחות גם בהמשך בכדי לאפשר צפייה נוספת ללמידה מעמיקה ומקדמת. אין על הזמינות של עידית והמענה לכל שאלה שעלתה בקבוצת הפייסבוק, בהצלחה 

מיכל אור

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.